in
f

About us

Danish design boat cradlesOur experience
 

UAB “Reecon Steel“ – įmonė, įkurta 2001 m. Šiauliuose. Suvienijus asmenis, turinčius ilgametę darbo patirtį techninių sprendimų priėmimo srityje, ir asmenis, kurie yra jauni ir entuziastingi, sukūrėme profesionalų komandą. Tai įvairių sričių specialistai, turintys profesionalų požiūrį į darbą, panaudodami savo žinias ir įgūdžius padeda spręsti iškilusias problemas.  „Reecon Steel“ įmonės pagrindinė veikla – metalo apdirbimas, todėl, glaudžiai bendradarbiaudami su Skandinavijos šalimis, 95mūsų produkcijos eksportuojame.

Pranašumas – nestandartinių darbų atlikimas. Užsakovai, ieškantys individualių sprendimo būdų, nedvejodami gali kreiptis į mus.

Siekis – nuolat gerinti teikiamų paslaugų kokybę, užtikrinti sėkmingus, abipusiai naudingus ir ilgalaikius ryšius su visais partneriais ir klientais.

UAB „Reecon Steel“ turima įranga suteikia galimybes gaminti įvairių tipų gaminius: nuo standartinių gaminių tūkstantinių serijų iki visai nedidelių nestandartinių gaminių užsakymų nedidelėmis jų serijomis, lanksčiai reaguoti į visus užsakovų pageidavimus. Vadovaudamiesi profesiniu tobulėjimu bei perspektyvių sumanymų vedami, siekiame geriausio rezultato. Aukščiausia kokybė, ilgaamžiškumas, patikimas, patrauklus ir pageidavimus atitinkantis rezultatas, kainos suderinamumas – tokie pagrindiniai reikalavimai, kurių siekiame gamindami, montuodami ir parduodami savo produkciją.